"Akademia Stylu"

Akademia stylu to projekt, który ma na celu uświadomienie osobom z niepełnosprawnościami, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą dla ich własnej seksualności oraz pomoc w osiągnięciu akceptacji siebie, a co za tym idzie - odbierania ich przez otoczenie. Projekt obejmuje warszaty z zakresu makijażu, stylizacji, motywacji oraz autoprezentacji skierowane zarówno do osób z niepełnosprrawnościami oraz tych w pełni sprawnych.

Bieżące informacje dotyczące tego projektu można znaleźć na Facebooku Akademii oraz Instagramie

Bajki edukacyjno-integracyjne

Projekt adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, którego celem jest przedstawienie niepełnosprawności w sposób łatwy, przystępny i zrozumiały. Poprzez ten projekt chcemy też uświadomić dzieciom w pełni sprawnym, że osoby niepełnosprawne nie są od nich inne, gorsze czy słabsze. Natomiast dzieciom niepełnosprawnym chcemy pokazać, że mimo niepełnosprawności mogą tak naprawdę wszystko.

Kawa dla Stowarzyszenia

To projekt, podczas którego współpracujemy z lokalami gastronomicznymi z całej Polski. Zamawiając kawę, herbatę, lemoniadę, deser lub inne, objęte projektem, potrawy bądź gadżety można wesprzeć działalność naszego stowarzyszenia. Wówczas lokal odlicza od ceny produktu kilka złotych, które później przelewa na konto stowarzyszenia, Ale spokojnie, informacja o tym, że dany napój lub potrawa znajduje się w menu.

Teledysk

Pod tytułem "Alegoria nieświadomości" wyprodukowany zostanie teledysk z naszą autorską piosenką, który pokaże, że różnice pomiędzy osobami w pełni sprawnymi a osobami z niepełnosprawnościami są tylko w naszych głowach. Będzie on także wstępem do kolejnego projektu.

Film

Pełnometrażowy film również pod tytułem "Alegoria nieświadomości". Tematem będzie szeroko pojęta niepełnosprawność. Film ten będzie pokazywał niepełnosprawność z innej nietuzinkowej strony.